امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

تحلیل مسائل سیاسی روز در جلسه طلاب میاندوآب شنبه ۳۰ دى ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۰:۴۲


تحلیل مسائل سیاسی روز در جلسه طلاب میاندوآب تعداد بازدید: ۲۴۵

جلسه طلاب و فضلای شهرستان میاندوآب  در قم با سخنرانی حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمجید اشکوری، تحلیل گر مسائل سیاسی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان میاندوآب  پنجشنبه 28 دی ماه در مسجد پیامبراعظم(ص) قم با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین سید عبدالمجید اشکوری، تحلیل گر مسائل سیاسی برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام والمسلمین اشکوری با اشاره ای به فتنه 88 ابراز کرد: مطالبه هایی که صورت می پذیرد بایستی در راستای قانون باشد، به امام علی(ع) گفتند که چرا حکومت تشکیل ندادید؟ می فرمایند برای اینکه خلا قدرت ایجاد می شود.

 

وی با بیان اینکه خلا قدرت سبب ناامنی می شود گفت: بایستی به گونه ای مردم را متوجه کنیم که رفتار آنها به گونه ای باشد که سبب خلاء قدرت نشود چون باعث از بین رفتن امنیت ملی می شود.

 

تحلیل گر مسائل سیاسی با اشاره به اغتشاشات اخیر اظهار داشت: این سوال پیش می آید که چرا این اتفاقات در جامعه ما رخ می دهد، مهمترین عاملش مسائل اقتصادی است، درواقع درآمد های دولت به هیچ عنوان تناسبی با هزینه ها ندارد و دشمن هم این را فهمیده و از این طریق سعی دارد که با تحریم های بیشتر به کشور ضربه بزند.