امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

طلاب مراقب جریان نفوذ دشمن در حوزه باشند پنجشنبه ۲ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۵:۳۶


طلاب مراقب جریان نفوذ دشمن در حوزه باشند تعداد بازدید: ۲۳

رئیس مجمع نمایندگان طلاب آذربایجان غربی با اشاره به تلاش های دشمن برای نفوذ در حوزه علمیه به طلاب و فضلای حوزه در برابر جریان نفوذ دشمن هشدار دار.
 

 

حجت الاسلام غلامعلی مروی  رئیس مجمع نمایندگان طلاب آذربایجان غربی در گفت و گو باخبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان حوزه علمیه، اظهار داشت: در عصر حاضر دشمن برای نفوذ در حوزه علمیه برنامه ریزی مختلفی دارد و باید برای مقابله با این جریان بیشتر تلاش کرد.

 

وی افزود: دشمنان نیروهایی تربیت می کنند تا این در دستگاه های حوزوی و مدارس علمیه نفوذ کنند، دشمن از این طریق می خواهد به انقلاب و نظام ضربه وارد کند.

 

حجت الاسلام مروی خاطر نشان کرد: دشمن برای بدبین کردن مردم به نظام سرمایه گذاری زیاد کرده است و می خواهد با تبلیغات مسموم مردم را نسبت به انقلاب و ارزش های اسلامی بدبین کند.

 

وی ادامه داد: اینها بیشتر طلبه هستند هم در بعضی از بیوت دارند تقویت می شود حالا بعضی هایشان از خارج دارند حمایت می شوند بعضی هایشان در داخل افرادی هستند بالاخره با انقلاب خوب نیستند پول و امکانات می دهند خب آن شخصی که  از دفترش خبر ندارد اصلا که انجام می دهد یک کسانی هستند آنجا برنامه ریزی می کنند.