امروز سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷

هم اندیشی طلاب ارومیه در قم تعداد یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۳۸:۱۰


هم اندیشی طلاب ارومیه در قم تعداد تعداد بازدید: ۴۵۷

جلسه طلاب و فضلای ارومیه در با قرائت قرآن توسط یکی از طلاب ارومیه با حضور آیت‌الله مجد استاد درس خارج در مدرسه علمیه دارالشفای قم برگزار شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای ارومیه در با قرائت قرآن توسط یکی از طلاب ارومیه  با حضور آیت‌الله مجد استاد درس خارج در مدرسه علمیه دارالشفای قم برگزار شد.

حجت‌الاسلام شهرستانی منور نماینده طلاب و فضلای ارومیه ضمن خیرمقدم و تشکر از آیت‌الله مجد استاد درس خارج دعوت به سخنرانی کرد.

آیت‌الله مجد بابیان آیات و روایاتی و ضمن اشاره به ارزش علم و عالم طلاب و فضلا را به تلاش و کوشش پیوسته در راه کسب فضایل علمی و اخلاقی توصیه کرد.

وی  بابیان خاطره‌ای از مرحوم علامه طباطبائی، اشاره‌ای به نحوه درس خواندن بزرگان سابق ازجمله مرحوم نراقی کرد و اظهار داشت: اگر طلاب منتظر باشند تا اول مشکلاتشان خصوصاً مشکلات مادی و معنوی‌شان حل شود، سپس سراغ درس و بحث بروند چنین چیزی معمولاً اتفاق نمی‌افتد.

در ادامه حجت‌الاسلام موسوی یکی از طلاب ارومیه بحثی را در رابطه با موضوع مهدویت مطرح کرد.

حجت‌الاسلام شهرستانی، در پایان نماینده طلاب و فضلای ارومیه گزارشی از هشتمین اجلاسیه منطقه‌ای جامعه مدرسین در تبریز و نیز رایزنی با امام‌جمعه شهر ارومیه برای سفر به قم و حضور در جلسه پرسش و پاسخ با طلاب و فضلای مقیم قم ارائه کرد.